1 жовт. 2021

Вітаємо з Днем вчителя!

Від щирого серця дякуємо Вам за цю почесну і шановну працю. Дякуємо за наші знання, за наші майбутні успіхи та досягнення. Ваші слова назавжди збережуться в наших думках, а Ваша доброта – в наших серцях.
29 вер. 2021

Всеукраїнський урок пам'яті "Бабин Яр: 80 років трагедії"

Пам'ять жертв Бабиного Яру - однієї з найжорстокіших трагедій людства ХХ сторіччя в Україні вшановують 29 вересня.
21 вер. 2021

Щорічно 21 вересня в Україні та світі відзначають Міжнародний день Миру. Генеральна Асамблея ООН проголосила цей день, присвяченим зміцненню ідеалів миру шляхом дотримання 24 годин ненасилля та припинення вогню.
1 вер. 2021

1 Вересня -День знань!

Вітаємо усю шкільну родину з початком нового навчального року!
24 серп. 2021

Нехай сьогоднішнє свято наповнює ваші серця гордістю за нашу Батьківщину, прагненням до єдності та порозуміння, а наша плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього. Бажаємо міцного здоров'я, щастя, добра та наснаги на шляху до нових перемог заради розвитку нашої УКРАЇНИ!
23 серп. 2021

23 серпня -День Державного прапора України

Це одне з тих свят, які уособлюють почуття гордості українців за свою Батьківщину. Прапор України – це не тільки символ державності, а й символ відваги, боротьби та мужності українського народу. Нехай Державний прапор – осяює наш шлях, завжди надихає на нові успіхи у добрих справах задля розвитку України!
28 черв. 2021

Щиро вітаємо з державним святом – Днем Конституції України!Сьогодні Україна відзначає 25-річчя прийняття Конституції.

Наш Основний Закон – це головний оберіг державності та демократії, гарант прав і свобод кожного громадянина. Будуючи майбутнє нашої Батьківщини, ми маємо пам’ятати про це та разом формувати вільне, справедливе та солідарне суспільство. Нехай у кожному домі панує щастя і любов, і нехай Україна процвітає знову і знов! ЗІ СВЯТОМ!
26 черв. 2021

Випуск 2021

Випускний... Це фінішна крапка дитинства, але за нею починається писатися з великої літери Самостійне доросле життя. Випускники 2021 року, ви - майбутнє України, йдіть вперед з високо піднятою головою і прославляйте по всьому світу рідну школу, адже ви - її гордість!
15 черв. 2021

Урочиста педрада з нагоди випуску учнів 9 класу

Для деяких дев'ятикласників залишаться позаду шкільні роки, настане справжнє доросле життя, а більшість продовжить навчання у школі. Бажаємо кожному з вас знайти себе, досягнути всіх цілей та втілити всі мрії. Нехай дорога ваша буде завжди успішною та безхмарною!
29 трав. 2021

ЗІ СВЯТОМ ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА!

Ось і підійшов до завершення ще один навчальний рік. Бажаємо всім гарно провести літні канікули!