20 трав. 2021

З ДНЕМ ВИШИВАНКИ, УКРАЇНЦІ!

Вишиванка, нарівні з українською писанкою є одним із яскравих символів української культури. Тому вже традиційно у третій четвер травня, українці святкують День вишиванки.
6 трав. 2021

Напередодні 9 травня

Учні закладу завітали до ветерана Другої світової війни Царьова Івана Кириловича, і подякували йому за мужність і відвагу, з якою він прокрокував усі воєнні роки. Також учні прибрали біля пам'ятника "Воїнам визволителям" по вулиці Дачна.
30 квіт. 2021

Поспішаймо творити добро разом!!!

Протягом квітня у Волноваському ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 7 проходила акція "Створи добро", що вже стало доброю традицією. Учні активно брали участь у акції.
26 квіт. 2021

День пам'яті жертв Чорнобильської трагедії

У Вольноваському ЗЗСО І-ІІІ ступенів №7 відбувся урок пам'яті "Чорнобиль - наш біль, наша тривога" та виставка малюнків "Чорнобиль очима дітей". Учні хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Низький уклін всім хто боровся зі страшною бідою. Священна пам'ять про ваш подвиг не згасне у віках і збережеться в серцях народу!
16 квіт. 2021

Зустріч із соціальною службою

16 квітня учні початкових класів Волноваської сьомої школи зустрічалися з працівниками Волноваського центру соцслужби. Третьокласники вчилися характеризувати героїв мультфільмів, складали " корзину" побажань, повторювали правила дружби. Висловлюємо щиру подяку працівникам центру за проведення цікавого заходу.
10 квіт. 2021

"Озеленення Планети"

25 бер. 2021

Пам'ятка для учнів на час весняних канікул

Увага! Під час канікул відповідальність за життя та здоров’я дітей несуть батьки! Термін канікул: з 29.03.21 по 04.04.21 До школи: 05 квітня
15 бер. 2021

Відновлення освітнього процесу

З 16 березня 2021 року відновлюється освітній процес у закладі
4 лют. 2021

Онлайн- опитування

Державна служба якості освіти України, з метою розроблення рекомендацій щодо вдосконалення організації дистанційного навчання, проводить з 01 до 09 лютого 2021 року онлайн-опитування з питань організації дистанційного навчання в школах у 2020/2021 навчальному році.
22 січ. 2021

ДЕНЬ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

Це свято офіційно встановлене у 1999 році, враховуючи велике політичне та історичне значення об’єднання УНР і ЗУНР для утворення єдиної (соборної) української держави.